JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z NASZĄ PRACOWNIĄ ?


1. WYSŁANIE ZAPYTANIA PRZEZ KLIENTA I ARANŻACJA SPOTKANIA
Na wstępie zapraszamy do kontaktu i dostarczenia drogą mailową lub osobiście ewentualnych informacji i materiałów do przeprowadzenia wstępnej analizy przyszłego zlecenia. Na etapie szczegółowych ustaleń wstępnych z inwestorem dojeżdżamy na spotkanie z nim na obszarze województwa: śląskiego, małopolskiego i opolskiego. W przypadku zlecenia na wykonanie adaptacji projektu typowego lub innych usług wszelkie ustalenia prowadzone są na odległość, bez konieczności osobistego spotkania.
 
2. PREZENTACJA PROJEKTU KONCEPCYJNEGO / SUGESTIE I UWAGI
Na etapie koncepcyjnym, proponowany projekt zostanie zaprezentowany inwestorowi w postaci rysunków technicznych (na życzenie istnieje możliwość wykonania modelu komputerowego lub też wizualizacji komputerowych). W trakcie ustaleń, inwestor ma możliwość wpływu na przebieg procesu projektowego. Na bieżąco wyjaśniane będą wszelkie wątpliwości. Po zaakceptowaniu przez inwestora projektu koncepcyjnego przystępujemy do dalszej realizacji działań.
 
3. WYKONANIE PROJEKTU BUDOWLANEGO
Opracowujemy projekt budowlany konieczny do uzyskania pozwolenia na budowę lub adaptację budynku.

4. FORMALNOŚCI
Na podstawie ustanowionego pełnomocnictwa, w imieniu Klienta, zajmujemy się wszelkimi formalnościami administracyjnymi niezbędnymi do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę (lub adaptację). 

5. BUDOWA I NADZÓR 
Na życzenie Klienta, służymy pomocą przy doborze firmy wykonawczej. Prowadzimy nadzór autorski w celu realizacji inwestycji zgodnie z ustaleniami projektowymi. Realizujemy zlecenia nadzoru inwestorskiego lub inwestorstwa zastępczego.

ETAPY PROJEKTOWE JAK I HARMONOGRAM REALIZACJI POSZCZEGÓLNYCH DZIAŁAŃ USTALANE SĄ INDYWIDUALNIE.