Adaptacje gotowych projektów

Nasza firma oferuje usługę adaptacji projektów typowych oraz dokonywania zmian w tych projektach.
Na czym polega adaptacja projektu gotowego?
Aby otrzymać pozwolenie na budowę na podstawie zakupionego przez Państwa projektu gotowego, musi on zostać poddany adaptacji, czyli dostosowaniu do konkretnej działki i wymogów przepisów prawa (miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, warunków gruntowych, dostosowanie instalacji do miejscowych warunków, wykonanie na podstawie mapy geodezyjnej planu zagospodarowania działki).
Dodatkowo, na zlecenie inwestora, można dostosować projekt domu do indywidualnych potrzeb. Każdy projekt objęty jest prawem autorskim, ale mimo to można dokonać w nim pewnych zmian. Ich zakres podany jest w dokumentacji dołączonej do zakupionego projektu. Mogą one dotyczyć np.: zmiany wymiarów fundamentów, liczby okien, kąta nachylenia dachu, instalacji.
Cena adaptacji ustalana jest jest indywidualnie i zależna ona jest od wielu czynników, takich jak zmiana kształtu i kąta nachylenia dachu, liczby i rodzaju planowanych zmian, ingerencji w konstrukcję budynku, położenia ścian nośnych, budowy schodów, adaptacji poddasza czy utworzenia podpiwniczenia.
Ułatwieniem dla Państwa jest fakt, że jesteśmy autoryzowanym partnerem
pracowni, takich jak: Extradom, dom.pl, MG Projekt, Domy z Wizją, Archipelag, Murator, Horyzont Autorskie Projekty Domów, Archeco Dom dla Ciebie, Domplan, Lelo Design, Dominata, Dompasja, HomeKoncept, Archetyp, Galeria Domów, HB Studio, AJR Studnio Architektury, Artinex, Archiprogres i wiele wiele innych, a z racji tego możemy zaoferować Państwu sprzedaż projektów w/w pracowni w
korzystniejszej cenie.

Oferta PDFŚciągnij naszą ofertę w dokumencie pdf